Терміни та визначення

Програма лояльності  (Програма) – комплексна система заходів, що регулює взаємовідносини між Організатором та Учасниками Програми, в рамках якої учасники мають можливість отримувати спеціальні умови придбання товарів чи послуг встановлені Програмою.

Організатор Програми – ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ». Організатор володіє електронною базою даних, що зберігає інформацію про Учасників, історію їх покупок в точках продажу Організатора.

Товари – паливо, а саме бензини марок А95, А95+, А98, А98+, ДП,ДП+  –  виробництва ORLEN Lietuva та/або будь-які виріб, робота чи послуга, що реалізуються  через мережу АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ».

Покупець – споживач – фізична особа, яка одноразово придбаває, замовляє, використовує товар для особистих потреб, безпосередньо не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника, через мережу АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ».

Учасник  – юридична або фізична особа, яка є власником  паливної або бонусної пластикової карти ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ» та/або уклала з ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ» договір поставки нафтопродуктів і отримує їх через мережу АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ».

Картка Учасника – пластикова картка з магнітною смужкою, що надає можливість Учаснику отримувати спеціальні умови придбання товарів чи послуг встановлені Програмою.

Особистий кабінет – система обліку за допомогою якої Організатор зберігає інформацію про пальне / супутні товари, які були оплачені Учасником.

ПІН-код – додатковий захист картки, що може бути встановлений Учасником та використовується як засіб авторизації (перевірки дозволу на доступ) при доступу до Особистого кабінету.

Роздрібна ціна – це ціна, за якою товар та/або послуга  продається в роздріб через мережу магазинів АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ».

Знижка є тимчасове зменшення ціни товару та послуги для покупців та/або  клієнтів, а саме:

 • знижки застосовуються до товарів, які реалізуються товариством через мережу АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ»;
 • знижка застосовується протягом певного періоду;
 • ціна товару зі знижкою (нова ціна) менша від ціни, за якою такий товар   реалізовувався до встановлення знижки.

Бонусє винагорода клієнта за кожну покупку товару, яка зараховується на його пластикову картку і надає йому знижку у відповідності з накопичувальною програмою лояльності.

Бонусні пластикові картки надаються товариством  клієнтам за готівковий та безготівковий  розрахунок за здійснення покупок вроздріб, яке веде ідентифікований облік таких карток і накопичених на них бонусів та знижок.

Паливні картки надаються  товариством  клієнтам за безготівковий та готівковий розрахунок по передоплаті, яке веде ідентифікований облік таких карток і накопичених на них сум та знижок.

Ідентифікатор лояльності – унікальний номер, який представлений у вигляді штрих-коду, цифр або записаний на магнітну стрічку, та нанесений на пластикову бонусну або знижкову картку, яка видається покупцю та/або клієнту, як учаснику програми лояльності. Ідентифікатор лояльності слугує для ідентифікації особи як учасника програми лояльності з метою визначення розміру його бонусів та/або знижки.

Особовий рахунок –  відповідний рахунок клієнта товариства, на якому обліковуються проведені розрахунки за товар, що здійснюються ним безготівково/готівково на умовах попередньої оплати.

Участь у Програмі

 • Учасниками Програми є особи, які розраховуються за придбане пальне та супутні товари на АЗК за готівку або за безготівкий розрахунок, проживають в Україні і яким виповнилось 18 років.
 • Картку Учасника, можна отримати безкоштовно, здійснивши покупку в мережі АЗК ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ».
 • Учасники можуть отримувати інформацію щодо транзакцій по картці за допомогою Особистого кабінету на сайті https://fuelcard.ukravto.ua/
 • Спеціальні умови придбання товарів чи послуг не розповсюджуються для придбання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів, карток поповнення стільникового зв’язку, товарів, послуг що підпадають під категорію акційних, та окремих товарів і послуг, перелік яких може встановити Організатор.
 • Спеціальні умови придбання товарів чи послуг та знижки, що надаються по інших акціях не сумуються, якщо інше не передбачено наказом по підприємству.
 • Учасник має право на отримання знижки, якщо на момент оплати така знижка встановлена Організатором.
 • Учасник не має права на компенсацію вартості пального у випадку його відмови від участі у Програм

Права та обов’язки Учасника Програми

 • Учасник, телефонуючи на номер гарячої лінії, заповнюючи форму в Особистому кабінеті на сайті, тим самим підтверджує, що йому виповнилось 18 років, він ознайомлений та погоджується з правилами Програми і дає згоду на внесення його персональних даних до електронної бази даних, що належить Організатору.
 • Учасник несе відповідальність за достовірність наданих даних, а також своєчасне інформування про зміну свого телефонного номеру, адреси та інших даних.
 • Учасник не має права передавати картку третім особам.
 • У разі втрати картки Учасник зобов’язаний повідомити про це Організатора та заблокувати картку зателефонувавши на гарячу лінію. Учасник має право отримати нову картку.
 • У випадку втрати картки і до моменту її блокування, Учасник несе відповідальність за всі дії виконані з карткою третіми особами.
 • Процедура відновлення картки аналогічна при отриманні нової картки
 • Учасник має право у будь-який момент відмовитись від участі у Програмі.
 • Учасник надає Організатору право надсилати йому інформацію про Програму особистого або загального характеру, спеціальні пропозиції та новини за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень або Viber-повідомлень .
 • В усіх питаннях, щодо відносин з Організатором, Учасник керується Цими правилами та вимогами чинного законодавства України.
 • Беручи участь у Програмі, Учасник, як суб‘єкт персональних даних підтверджує, що ознайомлений з вимогами Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VІ та інших нормативних актів про захист персональних даних і надає згоду Організатору (ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ») як власнику бази персональних даних на обробку відомостей про нього, в електронних формах за допомогою інформаційно-телекомунікаційних систем в необхідному та достатньому обсязі, а саме: прізвище ім‘я та по-батькові, дата народження, стать, місце постійного проживання, номер телефону Учасника, електронна адреса тощо. Право на обробку персональних даних, суб‘єкт персональних даних надає Організатору з метою реалізації правовідносин в межах завдань та умов функціонування Програми.
 • Надаючи згоду на обробку персональних даних, Учасник Програми повідомлений про включення його персональних даних до бази персональних даних ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ» з метою досягнення цілей та реалізації завдань Програми та обізнаний зі своїми правами, як суб‘єкта персональних даних, які визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме: знати про місцезнаходження бази  персональних  даних,  яка містить його персональні  дані;  її призначення та найменування, місцезнаходження та/або місце проживання (перебування)  Власника цієї  бази;  давати  відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим особам, крім випадків, встановлених законом; отримувати  інформацію  про  умови  надання  доступу  до персональних даних; отримувати інформацію  про  третіх  осіб,  яким передаються його персональні дані, що містяться у відповідній базі персональних даних; на доступ до своїх  персональних  даних,  що  містяться  у  відповідній базі персональних даних; отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня  надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про  те,  чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних,  а також отримувати  зміст його персональних  даних, які зберігаються; пред’являти  вмотивовану  вимогу  із  запереченням  проти обробки  своїх персональних  даних  органами  державної  влади, органами  місцевого самоврядування при  здійсненні  їхніх повноважень, передбачених законом; пред’являти вмотивовану вимогу  щодо  зміни  або  знищення своїх  персональних  даних  будь-яким Власником цієї  бази,  якщо  ці  дані  обробляються  незаконно  чи  є недостовірними; на  захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати,  знищення,  пошкодження у зв’язку з  умисним  приховуванням,  ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей,  що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи; звертатися  з  питань захисту своїх прав щодо персональних даних до  органів державної  влади,  органів  місцевого самоврядування,  до  повноважень  яких належить здійснення захисту персональних даних; застосовувати засоби правового захисту  в  разі  порушення законодавства про захист персональних даних

Права та обов’язки Організатора Програми

 • Картки Учасників Програми є власністю Організатора Програми.
 • Організатор має виняткові права на управління Програмою, її розвиток, доповнення та зміну умов. Організатор має виняткові права на вибір АЗК, які беруть участь або не беруть участь у Програмі.
 • З метою додаткового захисту карток Організатор має право в односторонньому порядку на встановлення пін-коду на картку, повідомивши про це Учасника шляхом відправки повідомлення на номер телефону вказаний при реєстрації.
 • Організатор має право вносити зміни в  умови Програми (зміни у визначення спеціальної ціни, припинення передбачуваних Програмою окремих заходів або Програми в цілому, впровадження нових заходів), про що повідомляє Учасників Програми шляхом розміщення інформації у точках продажу та на Web-сайті Програми.
 • Організатор має право відмовити у видачі картки, вилучити чи припинити дію картки у випадку виявлених фактів або обґрунтованих підозр:
 • у використанні карток у спосіб, що суперечить правилам Програми;
 • при відсутності будь-яких операцій з використанням картки впродовж 12 місяців.
 • Якщо під час реєстрації Учасник надав не всі дані на вимогу оператора, обов’язкові до заповнення, або подані дані є некоректними, Організатор залишає за собою право не вносити їх до бази даних і, відповідно, не реєструвати Учасника в Програмі.
 • Організатор залишає за собою право надавати відповіді по всіх спірних питаннях на звернення Учасників впродовж 30 днів.
 • Організатор залишає за собою право заблокувати картку у випадку, якщо впродовж останнього року по ній не здійснювалось жодної транзакції.
 • До надання послуг, згідно умов Програми, Організатор вправі залучати третіх осіб, за умови дотримання положень Програми та при цьому залишаючись у повній мірі відповідальним за результат наданих послуг.
 • Організатор зобов’язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані Учасників Програми, використовувати їх в рамках програми, а також не надавати їх третім особам без згоди Учасника.
 • Організатор залишає за собою право не зберігати анкетні дані Учасників у друкованому вигляді.
 • В усіх питаннях, щодо відносин з Учасниками Програми, Організатор керується цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

Порядок зарахування бонусів на картку.

Клієнт отримує бонуси та/або знижку за кожну покупку товарів, відповідно до програми лояльності.

Бонуси та/або знижка нараховуються одразу на особовий рахунок клієнта.

Для збільшення розміру знижки по бонусній картці клієнт накопичує бонуси і отримує їх за шкалою програми лояльності.

Для збільшення розміру знижки по паливній картці клієнт накопичує бонуси і отримує їх за шкалою програми лояльності.

Період впровадження шкали знижок, пов’язаної з програмою лояльності, має безтерміновий характер.

Розмір знижки.

При здійсненні покупки за готівку в мережі автозаправних комплексів ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ», на суму 100 грн. супутніх товарів або придбання 10 літрів нафтопродуктів (пальне), покупцю видається бонусна картка «Personal» зі знижкою 1%, 10л пального або 100 грн. супутніх товарів, – приймається за 1 бонус

 • Знижка в розмірі 1.1% надається клієнтам у разі накопичення 20-39 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.2% надається клієнтам у разі накопичення 40-59 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.3% надається клієнтам у разі накопичення 60-79 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.4% надається клієнтам у разі накопичення 80-99 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.5% надається клієнтам у разі накопичення 100-119 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.6% надається клієнтам у разі накопичення 120-139 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.7% надається клієнтам у разі накопичення140-159 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.8% надається клієнтам у разі накопичення 160-179 бонусів;
 • Знижка в розмірі 1.9% надається клієнтам у разі накопичення 180-199 бонусів;
 • Знижка в розмірі 0% надається клієнтам у разі накопичення 200-239 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.1% надається клієнтам у разі накопичення 240-279 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.2% надається клієнтам у разі накопичення 280-319 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.3% надається клієнтам у разі накопичення 320-359 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.4% надається клієнтам у разі накопичення 360-399 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.5% надається клієнтам у разі накопичення 400-459 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.6% надається клієнтам у разі накопичення 460-519 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.7% надається клієнтам у разі накопичення 520-579 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.8% надається клієнтам у разі накопичення 580-639 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.9% надається клієнтам у разі накопичення 640-799 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.0% надається клієнтам у разі накопичення 700-799 бонусів;
 • Знижка в розмірі 2.4% надається клієнтам у разі накопичення 360-399 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.1% надається клієнтам у разі накопичення 800-899 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.2% надається клієнтам у разі накопичення 900-999 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.3% надається клієнтам у разі накопичення 1000-1099 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.4% надається клієнтам у разі накопичення 1100-1199 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.5% надається клієнтам у разі накопичення 1200-1359 бонусів
 • Знижка в розмірі 3.6% надається клієнтам у разі накопичення 1360-1519 бонусів
 • Знижка в розмірі 3.7% надається клієнтам у разі накопичення 1520-1679 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.8% надається клієнтам у разі накопичення 1680-1839 бонусів;
 • Знижка в розмірі 3.9% надається клієнтам у разі накопичення 1840-1999 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.0% надається клієнтам у разі накопичення 2000-2199 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.1% надається клієнтам у разі накопичення 2200-2399 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.2% надається клієнтам у разі накопичення 2400-2599 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.3% надається клієнтам у разі накопичення 2600-2799 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.4% надається клієнтам у разі накопичення 2800-2999 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.5% надається клієнтам у разі накопичення 3000-3199 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.6% надається клієнтам у разі накопичення 3200-3399 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.7% надається клієнтам у разі накопичення 3400-3599 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.8% надається клієнтам у разі накопичення 3600-3799 бонусів;
 • Знижка в розмірі 4.9% надається клієнтам у разі накопичення 3800-3999 бонусів;
 • Знижка в розмірі 5.0% надається у разі накопичення 4000 і більш бонусів;

Гранична величина знижки – 5%.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов програми лояльності, будь-яких спірних питань та/або питань, які неврегульовані Положенням, остаточне рішення приймається Організатором програми лояльності, відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

Організатор має право змінити термін та умови програми лояльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток№1

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ №___«___»_______2021 р.

Директор ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ»

___________________ К.Є. Синявський

 

 

 

Знижки по програмі лояльності в мережі автозаправних комплексів  ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ», для роздрібних покупців за готівковий розрахунок

 

 «PERSONAL»

 

1. Організатор Товариство з обмеженою відповідальністю «ГРАНД-ПЕТРОЛ»
2. Назва програми

лояльності

«GRAND PETROL discount»
3. Програма лояльності комплекс взаємовідносин, у результаті яких покупець має право отримувати знижки на відповідних умовах
4. Тривалість програми лояльності Безтермінова
6. Учасники Покупці, клієнти
7. Умови участі при здійсненні покупки за готівку в мережі автозаправних комплексів ТОВ «ГРАНД-ПЕТРОЛ», на суму 100 грн. супутніх товарів або придбання 10 л нафтопродуктів (паливо), покупцю видається бонусна картка «Personal» зі знижкою 1%, 10л палива або 100 грн. супутніх товарів, – приймається за 1 бонус.
8. Строк дії розміру знижки Строк дії розміру знижки змінюється в залежності від накопичених бонусів
9. Розмір знижки

 

·          Знижка в розмірі 1.1% надається клієнтам у разі накопичення 20-39 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.2% надається клієнтам у разі накопичення 40-59 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.3% надається клієнтам у разі накопичення 60-79 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.4% надається клієнтам у разі накопичення 80-99 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.5% надається клієнтам у разі накопичення 100-119 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.6% надається клієнтам у разі накопичення 120-139 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.7% надається клієнтам у разі накопичення140-159 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.8% надається клієнтам у разі накопичення 160-179 бонусів;

·          Знижка в розмірі 1.9% надається клієнтам у разі накопичення 180-199 бонусів;

·          Знижка в розмірі  2.0% надається клієнтам у разі накопичення 200-239 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.1% надається клієнтам у разі накопичення 240-279 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.2% надається клієнтам у разі накопичення 280-319 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.3% надається клієнтам у разі накопичення 320-359 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.4% надається клієнтам у разі накопичення 360-399 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.5% надається клієнтам у разі накопичення 400-459 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.6% надається клієнтам у разі накопичення 460-519 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.7% надається клієнтам у разі накопичення 520-579 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.8% надається клієнтам у разі накопичення 580-639 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.9% надається клієнтам у разі накопичення 640-799 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.0% надається клієнтам у разі накопичення 700-799 бонусів;

·          Знижка в розмірі 2.4% надається клієнтам у разі накопичення 360-399 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.1% надається клієнтам у разі накопичення 800-899 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.2% надається клієнтам у разі накопичення 900-999 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.3% надається клієнтам у разі накопичення 1000-1099 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.4% надається клієнтам у разі накопичення 1100-1199 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.5% надається клієнтам у разі накопичення 1200-1359 бонусів

·          Знижка в розмірі 3.6% надається клієнтам у разі накопичення 1360-1519 бонусів

·          Знижка в розмірі 3.7% надається клієнтам у разі накопичення 1520-1679 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.8% надається клієнтам у разі накопичення 1680-1839 бонусів;

·          Знижка в розмірі 3.9% надається клієнтам у разі накопичення 1840-1999 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.0% надається клієнтам у разі накопичення 2000-2199 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.1% надається клієнтам у разі накопичення 2200-2399 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.2% надається клієнтам у разі накопичення 2400-2599 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.3% надається клієнтам у разі накопичення 2600-2799 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.4% надається клієнтам у разі накопичення 2800-2999 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.5% надається клієнтам у разі накопичення 3000-3199 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.6% надається клієнтам у разі накопичення 3200-3399 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.7% надається клієнтам у разі накопичення 3400-3599 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.8% надається клієнтам у разі накопичення 3600-3799 бонусів;

·          Знижка в розмірі 4.9% надається клієнтам у разі накопичення 3800-3999 бонусів;

·          Знижка в розмірі 5.0% надається у разі накопичення 4000 і більш бонусів;

·          Гранична величина знижки – 5%.

10. Обмеження У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов програми лояльності, будь-яких спірних питань та/або питань, які неврегульовані Положенням, остаточне рішення приймається Організатором програми лояльності, відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.

Організатор має право змінити термін та умови програми лояльності.